Zabiegi i cennik

Home Zabiegi i cennik
Zabiegi info cena
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa konsultacja lekarska 100 zł
Toksyna botulinowa - Azzalure, Bocouture Korekcja zmarszczki powieki dolnej Od 250 zł
Jeden obszar Od 400 zł
Dwa obszary Od 600 zł
Trzy obszary Od 800 zł
Korekcja okolicy oka 1 ml kwasu hialuronowego Od 700 zł
Korekta nosa 1 ml kwasu hialuronowego Od 700 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Azzalure Od 850 zł
Leczenie bruksizmu Azzalure Od 800 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Bioregen Od 400 zł
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 1 ml kwasu hialuronowego Od 700 zł
Usuwanie cellulitu Alidya Od 250 zł
Wypełnianie zmarszczek 1 ml kwasu hialuronowego Od 700 zł
Wolumetria twarzy 1 ml kwasu hialuronowego Od 700 zł
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 10 ml kwasu hialuronowego Od 1400 zł
Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym HYAcorp Od 5000 zł
Kolagen Linerase Od 700 zł
Profhilo 800 zł
Nucleofill Strong 700 zł

U nas można płacić kartą platniczą

Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Botox
czyli toksyna botulinowa jest stosowana w zabiegu ostrzykiwania, dzięki któremu możemy odmłodzić twarz przez czasowe (od 5-8 m-cy) zablokowanie przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego i wynikłego stąd rozluźnienia określonych mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Wstrzyknięcie odpowiedniej, niewielkiej dawki preparatu likwiduje i zapobiega zmarszczką mimicznym, dając efekt wygładzenia, odmłodzenia i zrelaksowania twarzy. W zabiegach wykorzystuje się oczyszczoną postać toksyny botulinowej typu A.

Jak działa?
Po ostrzyknięciu  okolic  zmarszczek mimicznych niewielką ilością preparatu, po około 2-3 dniach następuje neutralizacja działania neuronów, które odpowiadają za przesyłanie do mięśni impulsu do skurczu. Zapobiega to pracy mięśni, czyli ich nadmiernej kurczliwości, przez okres od 5 do 8 miesięcy. W tym czasie skóra odpoczywa, zmarszczki wygładzają się, a mięsień „oducza” się skurczu – dając naturalny i wypoczęty wygląd.

Zabieg
Każdy zabieg ustalany jest z lekarzem indywidualnie dla każdego pacjenta, biorąc pod uwagę jego oczekiwania i kondycji skóry. W naszym gabinecie zwracamy szczególną uwagę na to by dawki preparatu były dobrane odpowiednio dla każdego pacjenta i obszaru działania  aby efekt po zabiegu był naturalny i bez efektu maski. Po zabiegu pacjent może od razu wrócić do codziennego funkcjonowania. W zależności od indywidualnych predyspozycji, mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia lub niewielkie siniaczki  w miejscach wkłucia.
Zabieg, w zależności od obszaru podania trwa ok. 20-45 min. oraz dodatkowo czas na zadziałanie maści znieczulającej np. w przypadku ostrzykiwania pach.

WYPEŁNIACZE
Z wiekiem zmniejszeniu ulega ilość tkanki tłuszczowej oraz jej przemieszczanie się ku dołowi co powoduje, że twarz traci swoją objętość i owal, nabierając ostrzejszych rysów przez co wygląda zdecydowanie starzej. Zabiegi  wolumetryczne , poprzez wstrzyknięcie odpowiednio dobranych przez lekarza, wysoko zaawansowanych preparatów opartych na kwasie hialuronowym widocznie i natychmiastowo odmładzają wygląd. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka jednak z wiekiem następuje jego utrata i pogarszanie kondycji skóry. W medycynie estetycznej zabiegi wolumetryczne uznane są za rozwiązania charakteryzujące się wysokim bezpieczeństwem.

Zabieg
Po indywidualnym ustaleniu z lekarzem doboru odpowiedniego dla pacjenta zabiegu zgodnie z jego oczekiwaniami i kondycją skóry, preparat w postaci gęstego żelu jest wprowadzany w określony wcześniej obszar zabiegowy za pomocą igły lub nowoczesnej kaniuli – tępo zakończonej i miękkiej igły która minimalizuje możliwość wystąpienia siniaków i nie rani tkanek. Zazwyczaj nie ma potrzeby stosowania znieczulenia, lecz jeśli pacjent sobie tego życzy, znieczulany jest za pomocą specjalnego kremu.

Stosowanie:
Nowoczesne preparaty wolumetryczne wstrzykuje się w miejsca które utraciły swoją objętość. Służą do przywracania objętości i modelowania kości policzkowych (ich uwydatnienie), wypełniania zmarszczek i bruzd np. nosowo-wargowych, korekty i kształtowania owalu twarzy, wypełniania oczodołów tzw. „dolinę łez”, korekty opadających kącików ust, korekty i modelowania podbródka ( np.tzw. „babcina bródka”) i korekcji nosa (garby, wklęśnięcia) oraz powiększania lub odświeżania czerwieni ust . Rozwiązanie to pozwala na kompleksowe modelowanie i odmładzanie twarzy.

Po zabiegu.
Procedura, w zależności od zabiegu trwa ok. 30-45 min. a efekt liftingu i wypełnienia jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6-12 m-cy. Po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych aktywności. Efektem ubocznym mogą być lekkie zasinienia lub opuchnięcia, które ustępują po kilku dniach. Podawane preparaty powodują również dodatkowo regenerację, wygładzenie, nawilżenie i pobudzenie skóry do syntezy kolagenu, kompleksowo poprawiając jej kondycję.

Przeciwskazania

Stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, ciąża i karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne. Przed każdym zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad medyczny z pacjentem.

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest metodą niechirurgiczną pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd i koloryt, poprawić jej kondycję a także zredukować drobne zmarszczki czy cienie pod oczami. Jest to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regenerujących. Zabieg najczęściej stosuje się na skórę twarzy, szyi, dekoltu, oraz pod oczami, również w celu niwelowania cieni pod oczami.

Zabieg
Za pomocą specjalnej, krótkiej i cieniutkiej igły wstrzykuje się w skórę właściwą niewielkie dawki substancji leczniczej. Pacjent zostaje znieczulony specjalną maścią. Skład koktajlu zależy od potrzeb pacjenta oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Zazwyczaj składa się z kwasu hialuronowego ( silnie nawilża ), witamin (A, B, C), aminokwasów, kwasów nukleinowych, składników mineralnych i koenzymów ( kofeina, L-karnityna). Skóra otrzymuje bezpośrednio porcje składników niezbędnych do rewitalizacji, odmłodzenia i nawilżenia.

Po zabiegu.
Po zabiegu mezoterapii igłowej w miejscach wkłuć mogą wystąpić niewielkie zaczerwienienia, siniaczki lub opuchnięcia znikające po kilku dniach. Widoczne są również depozyty preparatu w formie kuleczek pod skórą. Skóra wchłania preparat i depozyty znikają po 1 lub 2 dniach. Dłużej utrzymują się w okolicach oczu i szyi. Nie polecamy zabiegu przed ważnym spotkaniem lub wyjściem. Bezpieczny okres na całkowite wyrównanie skóry to 5 dni.
Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Lipoliza iniekcyjna –  zabieg wykonywany po konieczniej wcześniejszej konsultacji medycznej z naszym lekarzem. ( Konsultacja jest wliczana do kosztów zabiegu)
jest nieinwazyjną metodą usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki polegająca na wstrzyknięciu we wskazany obszar substancji powodującej rozpuszczenie komórek tłuszczowych, a uwolnione z nich tłuszcze przenikają do krwi a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane i następnie wydalane z organizmu.
Metoda jest w pełni bezpieczna, wykonywana przez lekarza  i nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta.

Po zabiegu w miejscach wstrzyknięcia często pojawia się zaczerwienienie, obrzęk i małe siniaczki. Odczuwany być może lekki ból, a czasami świąt leczonej okolicy oraz zwiększona wrażliwość na dotyk lub ucisk. Dolegliwości można zmniejszyć zażywając tradycyjne środki przeciwbólowe. Efekty uzyskiwane po serii zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie. W przypadku małej ilości tkanki tłuszczowej zazwyczaj wystarczają 2-3 zabiegi, przy grubej i obfitej tkance ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Odstępy między zabiegami wynoszą ok 3-4 tygodni.

Obszary do korekcji:

 • – podwójny podbródek,
 • – fałd tłuszczu na brzuchu
 • – tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda
 • – tłuszcz na pośladkach, zbyt grube pośladki
 • – gruby, otłuszczony „byczy” kark
 • – tłuszcz wokół pach, poduszeczki tłuszczu okolicy pach
 • – tłuszcz na kolanach, zbyt grube kolana
 • – kończyny górne w okolicy tricepsu
 • – biodra
 • – fałdy na plecach

PRZECIWWSKAZANIA:

 • – ciąża i laktacja
 • – padaczka
 • – zaburzenia krzepnięcia krwi
 • – ciężkie schorzenia wątroby i nerek
 • – infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć
 • – alergia na preparat
 • – nadmierna otyłość – należy pamiętać, że metoda lipolizy iniekcyjnej nie jest metodą odchudzającą, ale pomagającą w modelowaniu sylwetki i usuwania tłuszczu miejscowego opornego na odchudzanie

CO TO JEST PROFHILO?

Profhilo® jest innowacyjnym zabiegiem nawilżającym skórę przy pomocy kwasu hialuronowego. Wykorzystywana tutaj jest opatentowana technologia NAHYCO. Profhilo to unikalny żel kwasu hialuronowego o jednym z najwyższych stężeń na rynku. Profhilo ma długotrwałą aktywność polegającą na stymulowaniu komórek skóry. Profhilo po wstrzyknięciu do skóry, nie tylko wzmacnia i nawilża skórę, ale także przebudowuje starzejącą się i zwiotczałą tkankę. Najczęstszymi obszarami leczenia są twarz i szyja. Może być również stosowany w okolicy dekoltu, rąk, ramion, kolan i brzucha. Zabieg jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oferując korzyści skórze pacjentom w każdym wieku.

JAK DZIAŁA PROFHILO?

Znakomicie oczyszczony kwas hialuronowy jest dokładnie wstrzykiwany śródskórnie do leczonego obszaru. Profhilo stymuluje kolagen i elastynę, przyciągając wodę do głębszych warstw skóry. Jako produkt stabilizowany, stymulacja komórek skórnych będzie trwać dłużej niż w przypadku żelu niestabilizowanego. Po wstrzyknięciu następuje stymulacja czterech różnych rodzajów kolagenu oraz elastyny w wyniku powolnego uwalniania kwasu hialuronowego co powoduje znaczącą poprawę tkanek – efekt zagęszczenia i liftingu.