O mnie

Home O mnie

Cykle szkoleń za zakresu medycyny estetycznej lek. Wojciech Kulczycki odbył w Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty umiejętności (w tym klasy Master) i dyplomy potwierdzające jego wysokie kompetencje jako lekarza medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej nieustannie pogłębia biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, kongresach oraz konferencjach poświęconych tematyce anty-aging.

Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem lekarskim, rozmową z Pacjentem, rozpoznaniem jego potrzeb, poradą i informacją o możliwościach uzyskania pożądanych efektów, a także wystąpieniu ewentualnych skutków niepożądanych. Wyczerpująca informacja a także rozmowa o potrzebach, oczekiwaniach i obawach pacjenta jest niezwykle ważna aby pacjent w pełni świadomie mógł poddać się zabiegom, a także w celu ustalenia optymalnego, zadowalającego i bezpiecznego leczenia.

Wojciech Kulczycki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie uzyskując tytuł lekarza. Następne lata swojej pracy związał z Katedrą i Kliniką Ortopedii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie gdzie początkowo pełnił funkcję młodszego asystenta a następnie asystenta. Uzyskał tytuł ortopedy i traumatologa. Kilkakrotnie odbywał staże zagraniczne w Klinice Uniwersyteckiej Ortopedii i Traumatologii w Mont-Godinne w Belgii. Wojciech Kulczycki ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Negocjacji i Marketingu w Zarządzaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Studia Doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie nauk ekonomicznych, ekonomii. W październiku 2018 r. odbył Master course in Biorivolumetria in the aging face: from physiognomic analysis to correction techniques. San Benedetto del Tronto we Włoszech.

Leczone choroby

pełen zakres mało inwazyjnych zabiegów odmładzających

botox, usuwanie zmarszczek, wypełniacze, poprawianie owalu twarzy, lipoliza iniekcyjna, cellulit

odświeżanie i powiększanie ust

dolina łez,
wolumetria

Certyfikaty